Шини Windforce виробляються на заводах китайської провінції Шаньдун, відомої зараз як центру виробництва гуми та автошин Китаю. Бренд Windforce відомий, перш за все, як виробник вантажних шин. Шини Windforce розроблялися з урахуванням високого навантаження на вантажні автомобілі та вимог ефективної роботи в складних дорожніх умовах. Досягнувши значних успіхів в Китаї, компанія Windforce вийшла на міжнародний ринок.

Шини Windforce WH1020

WH1020

Комерційна шина Windforce WH1020 використовується на кермовій і причіпній осях та призначена для долання великих дистанцій. Характеризується поліпшеними зчіпними властивостями на слизькому покритті, можливістю експлуатації протягом всього року, паливною економічністю.

Призначення: кермова, причіпна

Переваги: довгий пробіг, низький рівень шуму, економія палива

WA1060

Комерційна шина Windforce WA1060 використовується в вантажних автомобілях середньої місткості та спеціальній техніці на їх базі. Універсальна в застосуванні оскільки встановлюється як на привідній, так і на кермовій та причіпній осях. Характеризується відмінною ходовістю навіть на поганих дорогах, високими для своєї категорії показниками вантажопідйомності і паливною економічністю. 

Призначення: кермова, привідна, причіпна

Переваги: довгий пробіг, опір пошкодженням та розривам, висока швидкість

Шини Windforce WA1060
Шини Windforce WD2020

WD2020

Комерційна шина Windforce WD2020 встановлюється на привідній осі. Характеризується високою економічною ефективністю. Дана модель може експлуатуватися протягом усього року і має велику ходовість. У русі характеризується відмінним поздовжнім зчепленням на слизькому покритті та стабільністю на високій швидкості.

Призначення: привідна

Переваги: довгий пробіг, значна вантажопідйомність, виключна міцність

WD2060

Вантажна шина Windforce WD2060 встановлюється на привідну вісь вантажівок, самоскидів та іншої спеціальної колісної техніки. Розроблена для експлуатації на дорогах поганої якості. Характеризується відмінними показниками вантажопідйомності, тривалим терміном служби і хорошими зчіпними властивостями при несприятливих погодних умовах.

Призначення: привідна

Переваги: довгий пробіг, значна вантажопідйомність, тривалий термін служби

Шини Windforce WD2060
Шини Windforce WT3000

WT3000

Комерційна регіональна шина Windforce WT3000 встановлюється на причіпний осі. Адаптована для використання на швидкісних магістралях. В таких умовах демонструє курсову стабільність, високу ефективність при уповільненні, паливну економічність і знижений нагрів.

Призначення: причіпна

Переваги: значна вантажопідйомність, малий опір коченню, низький рівень шуму

WH1000

Вантажна шина Windforce WH1000 призначена для встановлення на причіпну вісь, також застосовується на кермовій осі. Найкраще показує себе на хороших дорогах та автомагістралях. Володіє відмінним опором до аквапланування та заносів.

Призначення: причіпна

Переваги: довгий пробіг, малий опір коченню, низький рівень шуму

Шини Windforce WH1000

Наші бренди