Uniroyal

Uniroyal асоціюється з високотехнологічними дощівими шинами. Всі нові розробки компанії спрямовані на максимальне забезпечення безпеки руху автомобілів на мокрому покритті. 30 років безперервної роботи в цьому напрямку дозволили Uniroyal заручитися і зберегти за собою унікальне положення на ринку як “Шини для Дождя”.

Uniroyal
SNOW MAX 2

SNOW MAX 2

Uniroyal SnowMax 2 підходить для легкових автомобілів і комерційного легковантажного транспорту, і забезпечує відмінну якість зчеплення і оперативності гальмівних параметрів на будь-яких типах дорожнього покриття. Представлена модель отримала спрямоване стреловидное будова блоків протектора, які у взаємодії з плечовими зонами формують надійність, безпеку і комфортність пересування.

MS plus 77

MS plus 77

Асиметрична низкопрофильная зимова покришка для великих швидкісних автомобілів. Оптимальний контакт на снігу і льоду завдяки застосуванню суміші на основі кремнезему. Велика кількість ламелей забезпечують відмінні показники на мокрій дорозі. Відмінні характеристики керованості.

Uniroyal RainExpert 3

Uniroyal RainExpert 3

Uniroyal RainExpert 3 – високоефективні дождевые шини з водоотталкивающим эффектом. Асиметричний рисунок протектора забезпечує надійну захист від аквапланування. Завдяки складу резинової суміші шин RainExpert 3 відрізняються низьким опором ковзання, що робить його економічною у використанні. Показатели зчеплення позитивно впливають на безпеку водіння за рахунок короткого гальмувального шляху та швидкої відповіді на сигнали управління. Дана модель – одна з перших у категорії “Найкращі шини для мокрої дороги”.

RainSport 3

RainSport 3

Uniroyal RainSport 3 – модель літніх шин, яка показує високу продуктивність на спортивних треках і на міських трасах. Малюнок протектора розроблений спеціально для мокрих доріг, а тому забезпечує надійний захист від аквапланування. Гумовий матеріал має лускату структуру, яка підсилює контакт з дорогою і запобігає ковзанню. Завдяки витривалості RainSport 3 справляються з великими навантаженнями на високих швидкостях і при цьому видають мінімум шуму. Збалансовані показники цієї моделі і її переваги над конкурентами в “мокрих” дисциплінах підтверджуються численними тестами від ADAC. Прекрасне поєднання “надійність на дорозі / стильний дизайн / спортивний характер”.

Rain Expert

Rain Expert

Uniroyal RainExpert – «Дощовий експерт» – саме так вирішили охарактеризувати вийшла модель розробники з Uniroyal, і зовсім не випадково: вже не перший десяток років компанія активно робить ставку на моделювання саме анти-дощових шинних протекторів і за внесок у цю галузь удостоїлася чимало нагород. Як видно з дизайну Uniroyal RainExpert ідея будь-що-будь забезпечити максимальну безпеку на дорозі в погану погоду як і раніше активно займає розуми фахівців і знаходить рішення у вигляді вельми прогресивних методів.

Rain Max 3

Rain Max 3

(RU) Uniroyal Rain Max 3 – ориентирована на коммерческий легкогрузовой автотранспорт. Модель демонстрирует практически идеальные тягово-сцепные характеристики на самых различных дорожных покрытиях. Феноменальная управляемость и устойчивость поведения автомобильной шины стали следствием применения цифровой технологии компьютеризированного моделирования строения и протектора. Пара центральных рядов, состоящих из огромного количества функциональных блоков, обеспечивают надежную курсовую устойчивость и оперативный отклик колес машины к рулевым командам, что существенно облегчает процесс управления транспортным средством даже в сложных условиях.