Toyo Tire & Rubber Со., Ltd.

є одним з лідерів серед світових шинних корпорацій і має мережу підрозділів і представництв в більш ніж 100 країнах світу. Корпорація була заснована в 1945р. Головний офіс компанії знаходиться в м. Осака (Японія). Головна діяльність корпорації базується на трьох складових: шинна продукція, автомобільні компоненти та технології, а також хімічна продукція та препарати. Основною сферою діяльності компанії Toyo Тires є розробка, виробництво і продаж першокласних шин з високими експлуатаційними характеристиками. Toyo Тires пропонує широкий вибір моделей і типорозмірів зимових та літніх шин для легкових автомобей, позашляховиків, фургонів і вантажівок.

Toyo Proxes CF2

Toyo Proxes CF2 – шина для легкових автомобілів з багатофункціональним малюнком протектору. Протектор розділений на кілька зон, які допомагають виводити воду із зони контакту, забезпечуючи найкраще зчеплення. Гумова суміш містить суперактивні полімери, що забезпечують міцність і термостійкість матеріалу. Завдяки розташуванню ламелей і формі бічних блоків вдалося знизити рівень шуму під час водіння і посилити опір акваплануванню. Модель прекрасно підійде як для спокійної їзди так, при бажанні, і для активного драйву.

Toyo Nanoenergy 3

Toyo Nanoenergy 3 – комфортна і безпечна шина, призначена для поїздок по міських трасах в теплу пору року. Створена за технологією Nano Balance, вона володіє низьким опором коченню, що сприяє економії палива. Ретельно продуманий малюнок протектора запобігає акваплануванню і забезпечує міцне зчеплення в точці контакту за будь-якою погодою. Використання активних полімерів для створення гумової суміші значно посилили зносостійкість та міцність зовнішніх і внутрішніх шарів

Toyo Tranpath mpZ

Toyo Tranpath mpZ – літні шини, які втілили в собі всі інноваційні розробки від японських фахівців. Технологія гумової суміші Nano Balance для кращого опору зносу і пошкоджень. Ламелі 3D Multiwave сприяють зниженню рівня шуму і перешкоджають нерівномірному стиранню малюнку протектора. Підняті шари корду забезпечують автомобілю курсову стійкість на високій швидкості. Жорсткі ребра рівномірно розподіляють навантаження по всій площі колеса, завдяки чому шини Toyo TRANPATH mpZ відмінно балансуються.

Toyo Proxes S/T III

Toyo Proxes S/T III – модель літніх спортивних шин, яка пропонує водієві не обмежувати себе у виборі доріг. Завдяки рисунку протектора і конструкції каркаса, вона з легкістю долає відстані як по бездоріжжю, так і по асфальту. Ламелі 3D Multiwave, стійкі до стирання, забезпечили шині Toyo Proxes ST 3 довгий термін експлуатації, а також значно скоротили рівень шуму. Протекторний шар показує високу ефективність роботи на сухій і мокрій поверхні, даючи можливість впевнено почувати себе за кермом за будь-якіч погодіч умов. Шини добре підійдуть для швидкої їзди та активного драйву.

Toyo Proxes T1 Sport

Toyo Proxes T1 Sport – сучасна надміцна модель спортивних шин, призначена для використання як на швидкісних треках, так і на міських трасах. Малюнок протектора у поєднанні з жорстким каркасом позитивно впливають на характеристики водіння, покращуючи гальмування і маневреність автомобіля. Гумовий матеріал зовнішніх і внутрішніх шарів з легкістю витримує високі навантаження і тривалі пробіги, завдяки чому шина Toyo Proxes T1 Sport SUV може експлуатуватися не один сезон.

Популярні моделі
SNOWPROX S954
OBSERVE GARRIT G3-ICE
OBSERVE GARRIT GSi5