Toyo

Toyo Tire & Rubber Со., Ltd.

є одним з лідерів серед світових шинних корпорацій і має мережу підрозділів і представництв в більш ніж 100 країнах світу. Корпорація була заснована в 1945р. Головний офіс компанії знаходиться в м. Осака (Японія). Головна діяльність корпорації базується на трьох складових: шинна продукція, автомобільні компоненти та технології, а також хімічна продукція та препарати. Основною сферою діяльності компанії Toyo Тires є розробка, виробництво і продаж першокласних шин з високими експлуатаційними характеристиками. Toyo Тires пропонує широкий вибір моделей і типорозмірів зимових та літніх шин для легкових автомобей, позашляховиків, фургонів і вантажівок.

Toyo
OBSERVE ICE-FREEZER

OBSERVE ICE-FREEZER

Observe Ice-Freezer має направлений малюнок протектора, оптимізований для кращого зчеплення і курсової стійкості як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Високоамплітудні 3D-ламелі забезпечують впевнене маневрування на зимовій дорозі. А спеціальні виступи Snow Blade в плечовій зоні підвищують прохідність в глибокому снігу і колії.

OBSERVE GARIT GIZ
OBSERVE GARIT GIZ

Observe Garit GIZ – нешипована шина, розроблена спеціально для використання на легкових автомобілях, забезпечує безпечний рух, особливо на слизьких дорогах, що обледеніли. У складі гумової суміші Observe Garit GIZ використовуються інноваційні екологічні компоненти: абсорбуючі вуглецеві мікропори NEO і наногелем – вони діють немов губка, видаляючи воду із зони контакту шини з льодом. Також в цій моделі застосовується технологія Microbit для кращого зчеплення і гальмування на зимових дорогах. Малюнок протектора спроектований так, щоб забезпечити краще зчеплення як в глибокому снігу, так і на мокрих ділянках догогі.

OBSERVE GARIT GIZ
OBSERVE GARIT GIZ

SNOWPROX S954

SNOWPROX S954

Оптимізовані характеристики зчеплення на мокрій дорозі дозволяють використовувати Snowprox S954 в різноманітних зимових умовах.

Snowprox S954 забезпечує впевнене гальмування і зчеплення на мокрій і засніженій дорозі. Застосування інноваційних технологій при розробці гумової суміші і дизайну протектора забезпечують надійну і точну керованість в умовах європейської зими.

OBSERVE GARRIT G3-ICE

OBSERVE GARRIT G3-ICE

Toyo Observe Garrit G3-Ice – нова модель шиповану зимової шини. У цій новинці розробники спроектували новий дизайн шипа, також в гумову суміш додали частки шкаралупи від волоського горіха, це необхідно для того, щоб зробити зчеплення шини з зимовою дорогою ще краще. Технологію добавки шкаралупи інженери цієї компанії вже використовували раніше, але це було тільки в нешипованних моделях шин, а ось в шиповану моделі воно використовується вперше.

OBSERVE GARRIT GSi5

OBSERVE GARRIT GSi5

Toyo Observe Garit GSi5 – зимова нешипована шина, розроблена для легкових автомобілів. Автошина розрахована на експлуатацію при екстремальних зимових умовах, здатна забезпечити прекрасну керованість при пересуванні по сльоти, снігу і льоду. Шина виготовлена ​​з унікального складу гумової суміші, завдяки чому вона забезпечує впевнену адгезію з дорогою, надійне гальмування, відмінне зчеплення з дорожнім полотном, покритим льодом, що покращує керованість автомобіля. Новий направлений малюнок протектора включає в себе ламелі типів Spider і Swing, що підсилюють поздовжнє і поперечне зчеплення на снігу і льоду. Менш глибокі ламелі First Edge також збільшують тягове зусилля, коли шини ще нові.

Toyo Proxes CF2

Toyo Proxes CF2

Toyo Proxes CF2 – шина для легкових автомобілів з багатофункціональним малюнком протектору. Протектор розділений на кілька зон, які допомагають виводити воду із зони контакту, забезпечуючи найкраще зчеплення. Гумова суміш містить суперактивні полімери, що забезпечують міцність і термостійкість матеріалу. Завдяки розташуванню ламелей і формі бічних блоків вдалося знизити рівень шуму під час водіння і посилити опір акваплануванню. Модель прекрасно підійде як для спокійної їзди так, при бажанні, і для активного драйву.

 

Toyo Nanoenergy 3

Toyo Nanoenergy 3

Toyo Nanoenergy 3 – комфортна і безпечна шина, призначена для поїздок по міських трасах в теплу пору року. Створена за технологією Nano Balance, вона володіє низьким опором коченню, що сприяє економії палива. Ретельно продуманий малюнок протектора запобігає акваплануванню і забезпечує міцне зчеплення в точці контакту за будь-якою погодою. Використання активних полімерів для створення гумової суміші значно посилили зносостійкість та міцність зовнішніх і внутрішніх шарів

Toyo Tranpath mpZ

Toyo Tranpath mpZ

Toyo Tranpath mpZ – літні шини, які втілили в собі всі інноваційні розробки від японських фахівців. Технологія гумової суміші Nano Balance для кращого опору зносу і пошкоджень. Ламелі 3D Multiwave сприяють зниженню рівня шуму і перешкоджають нерівномірному стиранню малюнку протектора. Підняті шари корду забезпечують автомобілю курсову стійкість на високій швидкості. Жорсткі ребра рівномірно розподіляють навантаження по всій площі колеса, завдяки чому шини Toyo TRANPATH mpZ відмінно балансуються.

Toyo Proxes S/T III

Toyo Proxes S/T III

Toyo Proxes S/T III – модель літніх спортивних шин, яка пропонує водієві не обмежувати себе у виборі доріг. Завдяки рисунку протектора і конструкції каркаса, вона з легкістю долає відстані як по бездоріжжю, так і по асфальту. Ламелі 3D Multiwave, стійкі до стирання, забезпечили шині Toyo Proxes ST 3 довгий термін експлуатації, а також значно скоротили рівень шуму. Протекторний шар показує високу ефективність роботи на сухій і мокрій поверхні, даючи можливість впевнено почувати себе за кермом за будь-якіч погодіч умов. Шини добре підійдуть для швидкої їзди та активного драйву.

Toyo Proxes T1 Sport

Toyo Proxes T1 Sport

Toyo Proxes T1 Sport – сучасна надміцна модель спортивних шин, призначена для використання як на швидкісних треках, так і на міських трасах. Малюнок протектора у поєднанні з жорстким каркасом позитивно впливають на характеристики водіння, покращуючи гальмування і маневреність автомобіля. Гумовий матеріал зовнішніх і внутрішніх шарів з легкістю витримує високі навантаження і тривалі пробіги, завдяки чому шина Toyo Proxes T1 Sport SUV може експлуатуватися не один сезон.