Toyo Tire & Rubber Со., Ltd. є однією з лідируючих світових шинних корпорацій і має мережу підрозділів і представництв більш ніж в 100 країнах світу. 

Основна діяльність корпорації базується на трьох складових: шинна продукція, автомобільні компоненти і технології, а також хімічна продукція та препарати. Основною сферою діяльності компанії TOYO ТIRES є розробка, виробництво і продаж першокласних шин з високими експлуатаційними характеристиками. 

TOYO ТIRES пропонує широкий вибір моделей і типорозмірів зимових і літніх шин для легкових автомобілів, позашляховиків, фургонів і вантажівок.

OBSERVE GSI-6

OBSERVE GSI-6

Основні переваги: 

Покращені гальмівні характеристики на снігу, льоду і мокрому покритті.

Покращені стійкість і керованість на зимових дорогах (сніг, лід, мокре і сухе покриття).

Оптимізована гумова суміш дозволила значно підвищити зчіпні і гальмівні властивості шини на мокрому покритті без збитку для характеристик на льоду і снігу. 

Відмінну керованість забезпечує широкий стійкий профіль і міцна конструкція з подвійним металокордним брекером і високо підвернутим шаром каркаса в зоні боковини (не у всіх типорозмірах).

Надміцне бортове кільце забезпечує швидкий відгук на рульове керування.

OBSERVE ICE-FREEZER

OBSERVE ICE-FREEZER

Observe Ice-Freezer має направлений малюнок протектора, оптимізований для кращого зчеплення і курсової стійкості як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Високоамплітудні 3D-ламелі забезпечують впевнене маневрування на зимовій дорозі. А спеціальні виступи Snow Blade в плечовій зоні підвищують прохідність в глибокому снігу і колії.

OBSERVE GARIT GIZ

OBSERVE GARIT GIZ

Нешипована шина, розроблена спеціально для використання на легкових автомобілях, забезпечує безпечний рух, особливо на слизьких дорогах, що обледеніли.            

У складі гумової суміші Observe Garit GIZ (Обзёрв Геріті Джі Ай Зет) використовуються інноваційні екологічні компоненти: абсорбуючі вуглецеві мікропори НЕО і наногелем – вони діють немов губка, видаляючи воду із зони контакту шини з льодом. Також в цій моделі застосовується технологія Microbit для кращого зчеплення і гальмування на зимових дорогах. 

На центральному ребрі протектора нанесені нові “що вбирають” ламелі для більш ефективного зчеплення на льоду. Малюнок протектора спроектований так, щоб забезпечити краще зчеплення як в глибокому снігу, так і на мокрих ділянках догоги.

SNOWPROX S954

SNOWPROX S954

Оптимізовані характеристики зчеплення на мокрій дорозі дозволяють використовувати Snowprox S954 в різноманітних зимових умовах. 

Snowprox S954 забезпечує впевнене гальмування і зчеплення на мокрій і засніженій дорозі. Застосування інноваційних технологій при розробці гумової суміші і дизайну протектора забезпечують надійну і точну керованість в умовах європейської зими.

OBSERVE GARRIT G3-ICE

OBSERVE GARRIT G3-ICE

Toyo Observe Garrit G3-Ice – нова модель шипованої зимової шини. У цій новинці розробники спроектували новий дизайн шипа, також в гумову суміш додали частки шкаралупи від волоського горіха, це необхідно для того, щоб зробити зчеплення шини з зимовою дорогою ще кращим. Технологію добавки шкаралупи інженери цієї компанії вже використовували раніше, але це було тільки в нешипованних моделях шин, а ось в шиповану моделі воно використовується вперше.

OBSERVE GARRIT GSI5

OBSERVE GARRIT GSI5

Toyo Observe Garit GSi5 – зимова нешипована шина, розроблена для легкових автомобілів. Автошина розрахована на експлуатацію в екстремальних зимових умовах, здатна забезпечити прекрасну керованість при пересуванні по сльоті, снігу і льоду. Шина виготовлена ​​з унікального складу гумової суміші, завдяки чому вона забезпечує впевнену адгезію з дорогою, надійне гальмування, відмінне зчеплення з дорожнім полотном, покритим льодом, що покращує керованість автомобіля. Новий направлений малюнок протектора включає в себе ламелі типів Spider і Swing, що підсилюють поздовжнє і поперечне зчеплення на снігу і льоду. Менш глибокі ламелі First Edge також збільшують тягове зусилля, коли шини ще нові.

Open Country U/T

Open Country U/T

Toyo Open Country U / T – літня  ненаправлена шина, створена щоб задовольнити власників найрізноманітніших сучасних люксових пікапів і позашляховиків, які потребують тихої і комфортної їзди, стабільної легкої керованості і низької витрати палива в міському режимі пересування.

Малюнок протектора Toyo Open Country U / T забезпечує оптимальну керованість, ефективне витрачання палива і комфорт водіння. Допомагає йому в цьому гумова суміш протектора, до складу якої входить високодисперсна силіка, що сприяє підвищенню зчеплення на мокрому асфальті і зменшення опору коченню.

OBSERVE GARRIT GSI5

Proxes TR1

Toyo Proxes CF2 – шина для легкових автомобілів з багатофункціональним малюнком протектора. Протектор розділений на кілька зон, які допомагають виводити воду із зони контакту, забезпечуючи найкраще зчеплення. Гумова суміш містить суперактивні полімери, що забезпечують міцність і термостійкість матеріалу. Завдяки розташуванням ламелей і формі бічних блоків вдалося знизити рівень шуму під час водіння і посилити опір акваплануванню. Модель прекрасно підійде як для спокійної їзди, так при бажанні і для активного драйву.

Proxes Sport

Proxes Sport

Toyo Nanoenergy 3 – комфортна і безпечна шина, призначена для поїздок по міських трасах в теплу пору року. Створена за технологією Nano Balance, вона має  низький опір коченню, що сприяє економії палива. Ретельно продуманий малюнок протектора запобігає акваплануванню і забезпечує міцне зчеплення в плямі контакту при будь-якій погоді. Використання активних полімерів для створення гумової суміші значно посилили стійкість до зношення і міцність зовнішніх і внутрішніх шарів.

Наши бренды