Компанія Sailun була заснована в 2002 році в Китаї. 

Sailun – це перший виробник шин, який об’єднав виробництво, дослідження і демонстраційні техніки одночасно з розробкою нової продукції. Експерти, які прийшли на роботу в Sailun, активно впроваджують світовий досвід та інноваційні дослідження і розробки при проектуванні і виготовленні шин світового класу для всіх типів транспортних засобів, в т.ч. використовують такі технології дизайну і тривимірної візуалізації, які дозволяють зменшити період проектування, покращують якісність виконання і знижують витрати.

ICE BLAZER ALPINE

ICE BLAZER ALPINE

Ice Blazer Alpine – зимові високопродуктивні шини європейського типу з нешипованим направленим малюнком протектора, які були представлені китайським брендом в лютому 2018 року. Вони характеризуються стабільністю управління і швидким гальмуванням в будь-яких зимових умовах регіонів з м’яким кліматом: на сухих і мокрих, засніжених дорогах.

ENDURE WSL1

ENDURE WSL1

Зимова сніжна шина спеціально розроблена для легковантажних комерційних автомобілів. Спеціально розроблена формула для перемоги над зимовою погодою; забезпечує оптимальне зчеплення і силу гальмування на снігу і льоду.

ICE BLAZER WST3

ICE BLAZER WST3

Sailun Ice Blazer WST3 – зимові шини з шипованним протектором, покликані забезпечувати надійне зчеплення в першу чергу з обмерзлими поверхнями і вкатаним снігом. Відрізняються швидкістю і точністю реакцій на рульове управління і ефективністю гальмування на зимових поверхнях

ICE BLAZER WST1

ICE BLAZER WST1

Sailun Ice Blazer WST1 – шиповані шини для легкових автомобілів. Ці покришки дозволяють подолати будь-які стихії і отримати максимальне задоволення від водіння в зимових умовах.

Полімерний склад гумової суміші дозволяє зберігати еластичність покришки навіть при самих мінімальних температурах. Також шини Sailun Ice Blazer WST1 володіють широким профілем протектора, який забезпечує максимальну пляму контакту. Це дозволяє поліпшити рівень зчеплення, керованість і бічну стабільність автомобіля.

ICE BLAZER WST2 LT

ICE BLAZER WST2 LT

Ice Blazer WST2 з можливістю шипування мають зигзагоподібний малюнок протектора, який підсилює зчеплення на мокрих дорогах і забезпечує зимові робочі характеристики. Глибокі кільцеві і бічні канавки дозволяють ефективно видаляти сльоу і воду з плями контакту, а гумова суміш зі збільшеним вмістом силіки поліпшує зчеплення при русі по снігу і мокрій поверхні. Змінний крок блоків протектора забезпечує комфортний і тихий рух.

ICE BLAZER WSL2

ICE BLAZER WSL2

Sailun Ice Blazer WSL2 – за рахунок меншої маси і зручності використання мають велику кількість переваг. Основними перевагами такої шини є підвищена надійність через відсутність ймовірності швидкої розгерметизації, (безпека руху на високих швидкостях), менші маса і момент інерції, більший пробіг, що досягається найкращим температурним режимом за рахунок посиленої теплопередачі з шини на обід і стійкості внутрішнього тиску повітря в шині, а також відсутність тертя між покришкою і камерою.

Наши бренды