Sailun

Компанія Sailun була заснована в 2002 році в Китаї.

Sailun – це перший виробник шин, який об’єднав виробництво, дослідження і демонстраційні техніки одночасно з розробкою нової продукції. Експерти, які прийшли на роботу в Sailun, активно впроваджують світовий досвід та інноваційні дослідження і розробки при проектуванні і виготовленні шин світового класу для всіх типів транспортних засобів, в т.ч. використовують такі технології дизайну і тривимірної візуалізації, які дозволяють зменшити період проектування, покращують якісність виконання і знижують витрати.

Sailun
ICE BLAZER WST2 LT

ICE BLAZER WST2 LT

Ice Blazer WST2 з можливістю шипування мають зигзагоподібний малюнок протектора, який підсилює зчеплення на мокрих дорогах і забезпечує зимові робочі характеристики. Глибокі кільцеві і бічні канавки дозволяють ефективно видаляти сльота і воду з плями контакту, а гумова суміш зі збільшеним вмістом силіки поліпшує зчеплення при русі по снігу і мокрій поверхні. Змінний крок блоків протектора забезпечує комфортне і тихий рух.

ENDURE WSL1

ENDURE WSL1

Зимова сніжна шина спеціально розроблена для легковантажних комерційних автомобілів. Спеціально розроблена формула для перемоги над зимовою погодою; забезпечує оптимальне зчеплення і силу гальмування на снігу і льоду.

ICE BLAZER WST3

ICE BLAZER WST3

Sailun Ice Blazer WST3 – зимові шини з шипованним протектором, покликані забезпечувати надійне зчеплення в першу чергу з обмерзлими поверхнями і вкатаним снігом. Відрізняються швидкістю і точністю реакцій на рульове управління і ефективністю гальмування на зимових поверхнях.

ICE BLAZER WST1

ICE BLAZER WST1

Sailun Ice Blazer WST1 – шиповані шини для легкових автомобілів. Ці покришки дозволяють подолати будь-які стихії і отримати максимальне задоволення від водіння в зимових умовах.
Полімерний склад гумової суміші дозволяє зберігати еластичність покришки навіть при самих мінімальних температурах. Також шини Sailun Ice Blazer WST1 володіють широким профілем протектора, який забезпечує максимальне пляма контакту. Це дозволяє поліпшити рівень зчеплення, керованість і бічну стабільність автомобіля.

ICE BLAZER ALPINE

ICE BLAZER ALPINE

Ice Blazer Alpine – зимові високопродуктивні шини європейського типу з нешиповані направленим малюнком протектора, які були представлені китайським брендом в лютому 2018 року. Вони характеризуються стабільністю управління і швидким гальмуванням в будь-яких зимових умовах регіонів з м’яким кліматом: на сухих і мокрих дорогах, а також пухкому і битій снігу.

ICE BLAZER WSL2

ICE BLAZER WSL2

Sailun Ice Blazer WSL2 – за рахунок меншої маси і зручності використання мають велику кількість переваг. Основними перевагами такої шини є підвищена надійність через відсутність ймовірності швидкої розгерметизації, (безпеку руху на високих швидкостях), менші маса і момент інерції, більший пробіг, що досягається найкращим температурним режимом за рахунок посиленої теплопередачі з шини на обід і стійкості внутрішнього тиску повітря в шині, а також відсутність тертя між покришкою і камерою.

ATREZZO ECO

ATREZZO ECO

ATREZZO ECO володіють надійними властивостями зчеплення з мокрим дорожнім покриттям і низьким опором коченню. Ребра, розташовані в центрі протектора, зроблені у вигляді жорстких і стійких елементів. В результаті поїздки на автомобілі проходять приємно і комфортно. Високі показники курсової стійкості, стабільність контакту коліс з сухою поверхнею дороги і поліпшена керованість є ще деякими перевагами гуми.

ATREZZO ELITE

ATREZZO ELITE

ATREZZO ELITE – високоефективні, стійкі до спеки літні шини високої якості. Спроектована модель для легкового транспортного засобу. Виробництво представленої гуми засноване на застосуванні тільки кращих і передових технологій, які максимально діють на характеристики ходу, зчеплення і тяги. Компанія Sailun випустила в продаж чудові автошини для пересування в умовах сильної спеки, гума чудово витримує їзду по гарячому асфальту, що не прилипаючи до нього і не плавлячи.

Три центральних ребра шини Sailun Atrezzo Elite покращують керованість і надають стабільності на заданому курсі. Дизайн протекторних блоків автошини оптимізований таким чином, що було збільшено пляма контакту. Воно надає кращої і надійної стійкості гумі на поворотах і під час активних маневрів.

COMMERCIO VX1

COMMERCIO VX1

Всеcезонна автомобільна гума Commercio VX1 була розроблена для потреб легковантажного транспорту, що використовується в комерційних цілях для розвезення різноманітних вантажів, а також перевезення пасажирів.

Дизайн протекторного малюнка автошин Sailun Commercio VX1 створювався із застосуванням цифрової комп’ютеризованої системи тривимірного моделювання, що призвело до збільшення всіх їх основних технічних і їздових характеристик, що перевершують продукцію інших виробників сучасного шинного ринку. Використання подібного ультрасучасного підходу забезпечує підвищений рівень комфорту та безпеки пересування всередині салону транспортного засобу, незалежно від стану покриття дорожнього полотна і погоди.

TERRAMAX CVR

TERRAMAX CVR

Внедорожная автомобильная резина Sailun Terramax CVR была разработана специально для настоящих полноразмерных внедорожников. Автошины демонстрирует высочайшие показатели проходимости в условиях сложного бездорожья.

Широкие водоотводящие желобки дренажной системы, глубокого внедорожного протекторного рисунка автомобильной шины Sailun Terramax CVR, осуществляют быстрое удаление излишков воды из-под пятна контакта, повышают безопасность движения машины по мокрой дороге. Крупные боковые грунтозацепы, способствуют повышению качества сцепления и проходимости транспортного средства по грунту, песку, а также снегу, что делает эти шины отличным всесезонным решением.

TERRAMAX A/T

TERRAMAX A/T

Sailun Terramax A / T відрізняються агресивним відкритим дизайном протектора. Розроблений із застосуванням 3D моделювання асиметричний ненаправленої малюнок забезпечує властиві моделям класу А / Т відмінні тягові, зчіпні і гальмівні якості, як на твердих покриттях доріг, так і на нестабільному ґрунті в будь-який сезон року. Жорсткі блоки центру протектора відповідають за чудову керованість і курсову стійкість. Кожен елемент протектора гуми Sailun Terramax A / T оснащений різноспрямованими ламелями, які запобігають бічні замети, підсилюють силу зчеплення і сприяють оперативності гальмування і скорочення гальмівного сліду на 3% на мокрих і засніжених поверхнях.

ATREZZO ZSR

ATREZZO ZSR

Sailun Atrezzo ZSR за своєю якістю можуть скласти сильну конкуренцію продукції виробників свого сектора. Розробники домоглися успіху завдяки застосуванню найсучасніших технологій:

– Оптимізовані блоки плеча, які у багато разів покращують їзду на них на великій швидкості;

– Центральне ребро, великий твердості, у багато разів підвищило стабільність і ступінь контактна з дорожнім покриттям;

– Канавки Сайлун великій величині в багато разів швидше і ефективніше відводять рідину з-під контактного плями.

Весь процес виробництва, на якому випускається гума Sailun Atrezzo ZSR, повністю комп’ютеризований. Це дало можливість випустити автомобільні покришки самого відмінної якості, за яким стежили постійно, починаючи з першого етапу виробництва, і до останнього – на складах реалізації.

ATREZZO SVR LX

ATREZZO SVR LX

ATREZZO SVR LX шина категорії high-performance, призначена для позашляховиків, спортивних автомобілів і кросоверів.

У цій шині спортивний дизайн поєднується з сучасним дизайном протектора. ATREZZO SVR LX забезпечить неперевершені характеристики, комфорт і високу зносостійкість, а також підкреслить зовнішній вигляд Вашого автомобіля.