Pirelli

Компанія Pirelli заснована в 1872 році, і зараз вона є одним з найбільш значущих виробників шин в світі. Компанія присутня в 160 країнах світу, має 19 заводів на чотирьох континентах, і налічує близько 38.000 співробітників.

Pirelli є одним з провідних виробників шин вищого класу. Компанія незмінно орієнтована на дослідження і нові розробки, в які вона інвестує 3% від загального обсягу доходів і 7% доходів, що перевищують прогнози компанії, що є одним з найвищих показників в галузі. Інвестиції дозволяють постійно покращувати продукцію компанії з точки зору продуктивності, безпеки і зниження негативного впливу на навколишнє середовище. При досягненні своїх комерційних цілей компанія строго дотримується принципів соціальної відповідальності. Відповідно до традицій, що склалися за 140 років існування, Pirelli інвестує в комерційні проекти по всьому світу, підтримуючи при цьому важливі для спільноти ініціативи в регіонах присутності компанії.

Pirelli
SCORPION ICE

SCORPION ICE

SCORPION WINTER

SCORPION WINTER

SOTTOZERO 3

SOTTOZERO 3

ICE ZERO FR

ICE ZERO FR

ICE ZERO

ICE ZERO

P ZERO ROSSO
P ZERO ROSSO

P ZERO ROSSO
P ZERO ROSSO

Сумісні з усіма електронними противобуксовочними системами і системами курсової стійкості, P Zero Rosso ™ представляють собою ідеальний вибір для спортивного водіння автомобілів помірно високого літражу. Ідеальний баланс між продуктивністю і комфортом за рахунок ідеальної точності реакцій на рульове керування на сухій і мокрій поверхні.

P ZERO
P ZERO

P ZERO
P ZERO

P ZERO ™ – унікальні UHP-шини (ultra high performance), при створенні яких використовувалися як знання Pirelli, придбані в автоспорті, так і плоди співпраці Pirelli з провідними автовиробниками, що гарантує їх ідеальну сумісність з характеристиками кожного автомобіля.
Нова лінійка P ZERO ™, розроблена разом з найбільш престижними автовиробниками, відповідає будь-яким спеціальним вимогам в частині розмірів, технології та сезонності.

CINTURATO P7
CINTURATO P7

CINTURATO P7
CINTURATO P7

При створенні перших шин Pirelli з технологією Green Performance, CINTURATO ™ P7 ™, використовувалися найсучасніші матеріали, структури і малюнок протектора, щоб гарантувати екологічність, комфорт і безпеку на будь-якому дорожньому покритті.