Orium

Наприкінці 2015 року на шинному ринку Європи з’явився новий гравець – Orium. Покришки під цим брендом виробляються компанією Tigar з Сербії, а лінійка складається в основному з шин для легкових і малогабаритних вантажних автомобілів.

Крім цього, вони виробляються під пильною увагою компанії Michelin. Це говорить про те, що при виробництві автошин Оріум використовуються інноваційні технології, що збільшують безпеку на дорогах.

Orium
201

201

Orium Winter 201 – шиповані зимові автошини, призначені для експлуатації на легковантажних комерційному транспорті. Модель характеризується відмінними зчіпними властивостями і ефективним гальмуванням на зимових покриттях, високу опірність аква-і слешпланінгу, хорошою курсовою стійкістю і стабільної керованістю.

601

601

Зимова шина з направленим малюнком протектора і високою прохідністю. Володіє відмінними гальмівними властивостями і високим рівнем комфорту. Висока керованість і курсова стійкість забезпечуються спрямований дизайн протектора. За рахунок підкріплення опорою блоки центральної зони менше деформуються в процесі руху, ніж стабілізується рух в будь-яких дорожніх умовах.

501

501

Orium Ice 501 – шиповані зимова спрямована автошина, призначена для експлуатації на легкових транспортних засобах. Модель гарантує відмінну тягу і ефективне гальмування на зимових покриттях, і на мокрих слизьких дорогах. Шиповані шини з V-подібним малюнком, що збільшує тягове зусилля в зимових умовах. Поздовжні і поперечні канавки знижують ризик аквапланування, а ошиповка може дозволити збільшити зчеплення на льоду.

SUV WINTER

SUV WINTER

Надійна на снігових, мокрих і сухих дорогах
– Численні блоки протектора і висока щільність ламелей
– Мікро-ребра усередині каналів

Ефективне попередження аквапланування на воді
– Оптимальна кількість і щільність каналів
– Спеціальна конструкція поперечних каналів, під кутом

Оптимальна витрата палива
– Нова гумова суміш з вмістом силіки

HIGH PERFORMANCE

HIGH PERFORMANCE

Orium High Perfomance – модель для легкових автомобілів, розроблена для комфортного пересування в міських умовах. Сукупність якостей, як зносостійкість, високу зчеплення і низький опір коченню зробили шину Orium High Perfomance зручною в експлуатації. Гумова суміш з додаванням силіки стійка до пошкоджень і стирання, завдяки чому протектор довго зберігає свою глибину.

ULTRA HIGH PERFORMANCE

ULTRA HIGH PERFORMANCE

Orium Ultra High Performance (UHP) – модель для міських доріг. Розроблялася для європейських погодних умов, а тому відмінно проявляє себе як на сухій, так і мокрій поверхні. Гумова суміш шини Orium Ultra High Performance містить силіку і полімерні добавки, які роблять протекторний шар більш жорстким. Жорсткий протектор стирається набагато повільніше на високих швидкостях, тому довго зберігає свою ефективність. Маневрений рух автомобіля забезпечується полегшеним каркасом.

301 Touring

301 Touring

Orium 301 Touring – зручна модель літніх шин для міських доріг. Завдяки рисунку протектора вона надійно захищає від ковзання на мокрих поверхнях, а також значно скорочує гальмівний шлях. Полегшений дизайн корпусу забезпечує відмінну курсову стійкість на поворотах. Технологія комп’ютерного моделювання дозволила передбачити погодні умови європейського клімату і запропонувати грамотне рішення для комфортного водіння. Також шини Orium 301 Touring володіють низьким рівнем шуму.

Orium 401 High Performance

Orium 401 High Performance

Orium 401 High Performance – модель літніх шин для комфортних поїздок по міських трасах. Цьому сприяє направлений малюнок протектора і полегшений дизайн корпусу. Висока маневреність автомобіля досягається за рахунок швидкої реакції на сигнали управління. Гумова суміш літніх шин Orium 401 High Performance створювалася з додаванням силіки, яка посилила міцність протектора шару і зробила його більш адаптивним під зовнішні чинники. Ефективна водовідвідна система запобігає акваплануванню і слешпленнінг, при цьому працює з мінімальним рівнем шуму.

LT 101

LT 101

Orium LT 101 (Light Truck) – легковантажні шини з низьким опором коченню, які дозволяють отримати повне задоволення від водіння. Міцна конструкція корпусу розрахована на високі навантаження, тому навіть при повній завантаженості кузова автомобіль зберігає свою маневреність. Управління стало ще більш простим завдяки швидкій реакції на сигнали керма і точному входженню в повороти. Шини Оріум ЛТ 101 відрізняються економною витратою палива і мінімальним рівнем шуму.

Orium Touring

Orium Touring

Orium Touring – це модель, створена в 2018 році для легкових автомобілів, що характеризується високою паливною економічністю, стійкістю до аквапланування, відмінними зчіпними властивостями і довговічністю. Проектування симетричного спрямованого протекторного малюнка автошини Orium Touring проводилося за допомогою технології комп’ютерного 3D-моделювання. Завдяки цьому вдалося поліпшити експлуатаційні якості моделі, підвищити рівень акустичного комфорту і безпеку руху, в порівнянні з виробами минулих поколінь. Результатом модернізації протектора і удосконалення гумового компаунда автошини став збільшений на 15% робочий ресурс, скорочений на 7% гальмівний шлях і збільшена на 16% паливна економічність. Посиленню і деяким поліпшенням піддалася так само внутрішня конструкція гуми, яка стійко протистоїть механічному впливу і деформації. Автошина витримує навантаження, демонструє продуктивність і витривалість.

Orium 701 SUV

Orium 701 SUV

Orium 701 SUV – позашляхові шини з відмінними гальмівними характеристиками. Модель вигідно відрізняється від аналогів більш низьким рівнем шуму, а також підвищеною безпекою водіння на бездоріжжі. Висока зчеплення в плямі контакту забезпечується симетричним малюнком протектора з великою кількістю ламелей. Посилені боковини блокують сильні удари, що перешкоджає пошкоджень. З шинами Orium 701 SUV можна сміливо набирати швидкість – вони володіють підвищеним опором до зношування і великих навантажень.