Lassa

Компанія “Brisa” (Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing & amp; Trading Inc), відома під брендом “Lassa”, була заснована в 1974 році групою компаній “Sabanci Group”, одним з провідних конгломератів Туреччини. У 1988 році вона суттєво збільшила потужності та асортимент продукції, увійшовши до корпорації “Bridgestone”. Це партнерство стало основою для створення сучасного високотехнологічного виробництва. Торговельна марка “Lassa” підкріплена величезними ресурсами та інвестиціями, що сприяє створенню високоякісної продукції.

Lassa
LS/T5500

LS/T5500

Нове покоління шин для міді-автобусів / малотоннажних вантажних автомобілів, які забезпечують міцне зчеплення з дорогою при будь-яких погодних умовах. Рішення міцності і довговічності завдяки комплексному армуванню металокордом.

Здатність чудовою тяги по будь-якому покриттю
Широка основа протектора і велика кількість блоків, забезпечують чудове зчеплення з сухою поверхнею і тривалий термін служби з поступовим зносом. Протектор з зубцями великої глибини, забезпечує довговічність і чудове зчеплення з засніженою поверхнею.

Довговічність, дизайн перешкоджає утримування каменів і низьку витрату палива.
Оптимальний, повністю армований профіль каркаса, забезпечує довговічність, чудову можливість відновлення протектора і низьку витрату палива. Штовхачі каменів в основних канавках, перешкоджають застреванию каменів всередині шини і пов’язаним з цим порізів.

Сильна тяга на мокрій поверхні.
Завдяки тонким канавок в блоках, підвищується продуктивність шин на мокрих поверхнях.

LS/M4000

LS/M4000

LS / M4000, це багатоцільові шини для міді-автобусів / малотоннажних вантажних автомобілів, що можуть використовуватися в обох осях. Особливо підходять для використання в осях, для яких потрібно гума з однаковими характеристиками і існує необхідність хорошого зчеплення з дорогою.

– Довговічність і стійкість до нерівномірного зносу

– Завдяки великій глибині зубців, має великий термін служби, а особлива структура забезпечує опірність нерівномірного зносу.

– Можливість забезпечення більш високого зчеплення з мокрою і засніженою поверхнею.

– Завдяки поліпшеному дизайну протектора, запобігає застрявання каменів і забезпечується опірність проколювання.

– Володіє сильною конструкцією для використання в міських умовах.

LS/R3000

LS/R3000

Автошини для мідіавтобусов-легких вантажівок, що забезпечують високу точність управління при будь-яких погодних умовах. Повністю армований корпус гарантує міцність і довговічність.

За рахунок плечової зони особливої ​​конструкції, до мінімуму знижена ймовірність нерівномірного зносу в плечовій зоні. Крім того, запобігти ймовірність нерівномірного зносу допомагає зубчастий малюнок, що забезпечує баланс і рівномірний розподіл навантаження на шину.

Довговічність, стійкість і можливість відновлення протектора
Завдяки широкому підстави, володіє чудовим зчепленням з сухою поверхнею дороги в місці контакту і тривалим терміном служби. Міцний, повністю армований корпус забезпечує безпеку водіння і підвищує можливість відновлення шини. Завдяки посиленій структурі бровки, гарантується стійкість і безпечне використання.

Відмінна продуктивність по мокрій поверхні
Нова, поліпшена суміш для протекторів, забезпечує чудову керованість по мокрій поверхні. Крім того, глибокі вертикальні канавки забезпечують чудову тягу на мокрій поверхні протягом усього терміну служби, а сучасний направлений малюнок протектора гарантує відмінне зчеплення з дорожнім покриттям в місці контакту і знижує гальмівний шлях.

LC/T

LC/T

Може виїхати в будь-яку дорогу
Міцні і довговічні шини для малотоннажних вантажних автомобілів, що забезпечують міцне зчеплення і можливість користуватися автомобілем і на дорогах з пошкодженим покриттям.

Сильне зчеплення
Малюнок протектора типу Off-road, забезпечує повну тягу по грунту і бруду. Зубчастий-прямої тип малюнка протектора, забезпечує можливість використання на автомобілях і з переднім, і з заднім приводом.

Довговічність і стійкість в умовах дороги з пошкодженим покриттям
Спеціальна суміш протектора, стійка до порізів і подрібнення, пропонує можливість використання шин на дорогах з пошкодженим покриттям і довгий термін служби. Завдяки глибокому зубчатому малюнку і широкій основі, забезпечується довговічність.

Можливість використання на дорогах будь-якого типу.
Сильний каркас і конструкція борту, надають можливість експлуатації на дорогах з пошкодженим покриттям. Широкі канавки плечового пояса забезпечують міцне зчеплення і запобігають скупчення снігу і бруду.

LT/R

LT/R

Надійна продуктивність
Довговічні шини для міді-автобусів / малотоннажних вантажних автомобілів, що надають можливість високої маневреності і легкості в управлінні автомобілем.

Безпечне, збалансоване і контрольоване водіння.
Прямий тип сучасного малюнка протектора, забезпечує повну керованість. Широкий плечовий пояс забезпечує баланс автомобіля при різких поворотах і зміні смуги руху. Покращена конструкція ділянки борту, забезпечує надійність у використанні і підвищує баланс шин на поворотах.

Властивість відновлення і довговічність
Покращена конструкція шини, забезпечує можливість відновлення і надійність експлуатації в важких умовах. Завдяки спеціальної гумової суміші протекторів, призначених для роботи у важких умовах, має довгий термін служби.

Оптимальна продуктивність на мокрій поверхні.
Малюнок протектора з чотирма доріжками, підсилює здатність зчеплення з мокрою поверхнею.

LT/T

LT/T

Сильне зчеплення з будь-яким видом дорожнього покриття
Довговічні шини для міді-автобусів / малотоннажних вантажних автомобілів, міцні та довговічні, забезпечують міцне зчеплення і можливість застосування по дорогах з пошкодженим покриттям.

Довговічність, стійкість і здатність відновлення.
Завдяки спеціальної гумової суміші протектора і глибоким канавкам, має довгий термін служби і повільний знос. Суміш протектора, що виробляє невелику кількість тепла, і потужна конструкція каркаса, забезпечують надійну експлуатацію і високу можливість відновлення.

Збалансоване і безпечний рух
Покращена конструкція ділянки борту, забезпечує повну стійкість і рівновагу на поворотах. Оптимальна геометрична форма блоків, підвищує бічну стійкість на поворотах і при зміні смуги руху.

Відмінна продуктивність тяги
Малюнок протектора з великими блоками, забезпечує міцне зчеплення з дорожнім покриттям в будь-якому напрямку, а широкі канавки плечового пояса, допомагають відводити воду і бруд в місці контакту з поверхнею і підсилюють тягу шини.

MAXIWAYS

MAXIWAYS

(EN) A new LSR family pattern for maximum performance

Longer life with improved compund

Strong carcass and comfort

Desinged to fully meet the needs of midibus and light truck segment

Lower rolling resistance

Fuel efficient

Reinforced carcass structure

Reinforced carcass structure against irregular wear.