Компанія “Brisa” (Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing & amp; Trading Inc), відома під брендом “Lassa”, була заснована в 1974 році групою компаній “Sabanci Group”, одним з провідних конгломератів Туреччини. У 1988 році вона суттєво збільшила потужності та асортимент продукції, увійшовши до корпорації “Bridgestone”. Це партнерство стало основою для створення сучасного високотехнологічного виробництва. Торговельна марка “Lassa” підкріплена величезними ресурсами та інвестиціями, що сприяє створенню високоякісної продукції.

Impetus Revo

Літня гума Lassa Impetus Revo відмінно підійде для власників машин середнього класу. При виробництві цієї моделі інженери Ласса доклали максимум зусиль, щоб виготовити висококомфортний та безпечний продукт для м’якого та надійного водіння. Особливий асиметричний малюнок протектора забезпечує прекрасне зчеплення з асфальтом в будь-яких погодних умовах. Поліпшений склад гумової суміші допоміг скоротити гальмівний шлях. Шини Impetus Revo однаково добре демонструють свої характеристики на дорогах в межах міста і на трасах.

Driveways

Lassa Driveways це літня гума, яка призначена для легкових автомобілів та кросоверів SUV. Особливий склад гумової суміші з додаванням полімерів гарантує надійне зчеплення з дорожнім полотном за будь-яких погодних умов. Завдяки спеціально розробленому малюнку протектора, який містить незначну кількість грубих елементів, рівень шуму був скорочений до мінімуму. У той же час, шина має досить глибокі канавками для відведення води на дорозі, що забезпечує впевнене управління під час негоди.

Greenways

Літня шина Lassa Greenways була розроблена інженерами із застосуванням унікальних еко-технологій. Дані технології дозволили значно знизити опір коченню та зробити більш економічну модель. Особливий асиметричний малюнок протектору має декілька зон, які гарантують надійний відвод води та відмінну стійкість до аквапланування. Конструктори розробляли спеціальний, легкий варіант каркасу шини, що забезпечувало плавне керування машиною та надійне водіння на будь-якому типу дорожнього полотна. Greenways відповідає екологічним стандартам, в той же час, маючи тривалий термін експлуатації.

Transway 2

Літня гума Lassa Transway 2 виготовлена для власників мікроавтобусів та фургонів. Малюнок протектора був спеціально розроблений інженерами, щоб забезпечити найкращі показники зчеплення коліс автомобіля з дорожнім полотном за будь-яких погодних умов. Особливе розміщення блоків на протекторі робить гуму безшумною у використанні і гарантує відмінний опір коченню. Міцний каркас переносить максимально допустимі навантаження в моменти крутого маневрування. До складу гумової суміші шини Lassa Transway входить кремній, що дає даній моделі високі тягові якості.

Atracta

Lassa Atracta це літня шина, що об’єднала в собі інноваційні турецько-японські технології, які дозволили поліпшити ефективність і продовжити термін використання. Впроваджені нововведення вплинули на якість протектора, який був укріплений нейлоновим шаром. Особливий склад гумової суміші дозволив створити покришку з хорошим опором до стирання. Блоки протектора гарантують безпечне зчеплення з дорожнім полотном за будь-яких погодних умов. Модель Lassa Atracta має боковини із підвищеною жорсткістю, що забезпечує велику зносостійкість шини.

Competus HP

Літня шина Lassa Competus HP розрахована для використання на повнопривідних транспортних засобах і підходить для всіх типів доріг. Асиметричний малюнок протектора і глибокі канали гарантують максимальне відведення води із незначним рівнем шуму. Особливе розташування ламелей на протекторі виключає аквапланування. Продуманий малюнок забезпечує відмінне зчеплення в зоні контакту. Завдяки старанній роботі інженерів над складом гумової суміші Lassa Competus HP має тривалий термін використання. Основними перевагами є миттєвий відгук на сигнали рульового колеса і чітке маневрування за будь-яких погодних умов.

Competus H/L

Літня модель Lassa Competus H/L підійде власникам кросоверів і позашляховиків. Інженерам вдалося створити особливий малюнок протектора і новітній склад гумової суміші, які дозволяють автомобілю впевнено триматися на будь-якому дорожньому полотні. Протектор зроблений із зносостійких матеріалів, що дає шині довгий термін експлуатації. Lassa Competus H / L гарантує тихе комфортне водіння за рахунок полегшеної конструкції шини та продуманого малюнка. Дана модель має низьку акустичну активність і відмінні показники комфортного пересування.

Competus AT 2

Модель всесезонних шин для позашляховиків Lassa Competus AT 2 має відмінну проходимость на бездорожье, а також чудово покажить себе на асфальтованій дорозі. Формула резинової суміші була поліпшена за рахунок полімерних з’єднань, які посилили стійкість до стирання. Грубие блоки протекторного малюнка розраховані на швидке видалення каші та води з-під колес, забезпечує щільне зчеплення в місці контакту.

Популярні моделі
Ice Ways 2
Snoways 3
Wintus 2
Competus Winter 2
Ice Ways