Компанія «Brisa» (Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing & Trading Inc), відома під брендом «Lassa», була заснована в 1974 році групою компаній «Sabanci Group», одним з провідних промислових конгломератів Туреччини. У 1988 році вона істотно збільшила потужності і асортимент продукції, увійшовши в корпорацію «Bridgestone». Це партнерство стало основою для створення сучасного високотехнологічного виробництва. Торгова марка «Lassa» підкріплена величезними ресурсами та інвестиціями – що сприяє створенню високоякісної продукції.

ICEWAYS 2​

ICEWAYS 2

Ці покришки демонструють впевнену поведінку і стійкість на покритих снігом, зледенілих і мокрих дорогах. Оптимізований малюнок протектора сприяє відмінній тязі і зчепленню з дорожнім покриттям. Загальна конструкція шини створена таким чином, що навіть при русі по нерівних дорогах і при нестійких погодних умовах, демонструють незмінні технічні характеристики. Спеціальні дренажні канали ефективно відводять воду і сніжну шугу із зони контакту, тим самим перешкоджаючи виникненню ризику аквапланування. Якісний гумовий компаунд сприяє витривалості і довговічності шини і її стійкості до екстремально низьких температур.

CEWAYS

ICEWAYS

Завдяки протектору з широкою основою і малюнку з частими глибокими і звивистими канавками (ламелями), збільшується площа контакту із зледенілою поверхнею. Завдяки спеціальним отворам, розташованим по периметру шини, що забезпечує можливість кріплення шипів, збільшилася здатність тяги автомобіля по обледенілій поверхні. Глибокий внутрішній шар протектора забезпечує щільний обхват шипів, перешкоджаючи їх виходу з місця кріплення. Тривимірні, хвилясті, глибокі канавки змикаються в момент маневру, що підвищує здатність рульового управління, і таким чином, усуває проблеми зимової гуми, особливо часто зустрічаються при їзді по сухій поверхні. Завдяки геометричному малюнку шин, що складається з ступінчастою структури плечової зони і канавок з глибокими і гострими виступами і виїмками, тяга і точність управління автомобілем по засніженій поверхні доведені до максимального рівня.

SNOWAY 3

SNOWAYS 3

Широкий і кутовий профіль протектора, що забезпечує рівномірний розподіл тиску в момент контакту протектора шини з поверхнею, підвищує зчеплення гуми зі зледенілою поверхнею і продуктивність гальм. Малюнок протектора Snoways, з частими, тонкими і глибокими канавками, був розроблений з тим, щоб не тільки підвищувати здатність зчеплення шини із зледенілою поверхнею, але і забезпечувати м’яке водіння. Конструкція борозенок в малюнку шини, запобігає накопичення снігу в канавках, а ступінчасті блоки плечового пояса, забезпечують шинам Snoways 2C можливість додаткової тяги по глибокому снігу. Спрямований малюнок протектора шини, забезпечує максимальне відведення води із зони контакту при русі на високих швидкостях, зводячи до мінімуму можливість ковзання на мокрій поверхні.

SNOWAYS 4

SNOWAYS 4

Lassa Snoways 4 – з’явилися в асортименті турецького бренду в 2018 році нешиповані зимові автошини для легкових транспортних засобів, які характеризуються оптимальною маневреністю на мокрій поверхні, високою стійкістю до аквапланування, ефективним гальмуванням на снігу і тривалістю терміну експлуатації.

 

Спрямований симетричний протектор з V-подібним розташуванням канавок забезпечує швидку евакуацію снігу, води і сльоти із зони контакту. Завдяки цьому зимові шини Lassa Snoways 4 добре чинять опір акваплануванню і забезпечують стабільне керування автомобілем, незалежно від сюрпризів зимової погоди.

WINTUS 2

WINTUS 2

Надійний бізнес-партнер висока ефективність для вашого легкого комерційного автомобіля в зимових умовах для тих, кому важлива чудова продуктивність в зимовий період. Удосконалена продуктивність на засніженій і обледенілій поверхні. Неперевершене зчеплення з поверхнею.

Для тих, кому важлива довговічність зимових шин!

COMPETUS WINTER 2

COMPETUS WINTER 2

Киньте виклик зимі!

Вищі робочі показники для вашого автомобіля. Ще більш поліпшена продуктивність на мокрій і засніженій дорозі в порівнянні з попереднім поколінням. Продуктивність схвалена незалежною випробувальною організацією tüv süd

WINTUS

WINTUS

Поліпшене зчеплення із засніженою і зледеніллю поверхнею. Завдяки суміші протектора нового покоління, забезпечує більш сильну тягу як на засніжених, так і на зледенілих поверхнях.

Бездоганна продуктивність зчеплення і тяги. Глибокі канавки і структура багатокутних блоків оригінального малюнка протектора, в холодних зимових умовах забезпечують більш краще зчеплення з поверхнею. Завдяки тонким канавках зверху блоків протектора, підвищується здатність зчеплення із засніженою, зледенілою і мокрою поверхнями. ступінчаста структура блоків плечового пояса, забезпечує додаткову силу тяги по глибокому снігу.

Наші бренды