Каталог

Асканія Авто вже більше 13 років є успішним імпортером і дистриб’ютором шин провідних світових виробників. Ми працюємо тільки з тими компаніями, якість продукції яких підтверджена дослідженнями, тестами і відгуками тисячі задоволених покупців!

Каталог шин Асканія-Авто: широкий вибір, висока якість 

Асканія-Авто вже більше 13 років є успішним імпортером і дистриб’ютором шин провідних світових виробників. Ми працюємо тільки з тими компаніями, якість продукції яких підтверджена дослідженнями, тестами і відгуками тисячі задоволених покупців! 

Ми є провідним імпортером і дистриб’ютором шин таких компаній:

– для легкових авто: Lassa Tyres, Toyo Tires, Federal, Orium, Sailun, Pirelli, Uniroyal, Gislaved;

– для вантажних авто: Lassa Tyres, Sailun.

В нашому каталозі ви знайдете літні, зимові та всесезонні шини для всіх марок і типів авто! 

Як вибрати «свій» комплект шин 

Не забувайте, що від правильного вибору покришок залежить не тільки комфорт водіння, але і безпека водія і пасажирів! Дуже важливо, щоб шини були якісними і за всіма параметрами підходили до вашого автомобіля. Зверніть, будь ласка, увагу при купівлі на такі моменти:

 – рекомендації виробника щодо типорозміру шин і дисків;

 – вибирайте шини відповідно до сезону;

– орієнтуйтеся на свій стиль водіння;

– враховуйте стан доріг, по яким ви їздите більшу частину часу

Гарантія на шини 

Особливе місце в нашому каталозі займає продукція ТМ Lassa Tyres. Ми уклали договір про співпрацю з компанією Lassa в 2007 році і вже більше 10 років впевнено гарантуємо якість цих шин на українському ринку!                           

Кожен покупець комплекту ТМ Lassa має можливість отримати унікальну гарантію на два роки. Вона поширюється на пошкодження протекторної зони – в тому числі проколи, порізи, а також на заміну, внаслідок заводського браку.

Стати партнером Асканія-Авто 

В якості партера, Ви зможете отримувати індивідуальні знижки за особливою програмою лояльності на всю продукцію з нашого каталогу! Також у вас буде можливість скористатися допомогою особистого менеджера, ми надамо вам торгове обладнання, рекламну підтримку та багато іншого. 

Щоб стати партнером Асканія-Авто і отримати повну інформацію щодо партнерства, зареєструйтесь через онлайн форму на нашому сайті в розділі Партнерам.

Доставка і контакти

Ми доставимо будь-який комплект шин службою доставки або своїми силами – на ваш вибір! Для партнерів доставка здійснюється безкоштовно. 

Задавайте ваші питання через форму в розділі Контакти або ж телефонуйте нам за номером +38 044 545-77-22.