Gislaved

Компанія Gislaved володіє 110-літнім досвідом виробництва шин з особливою увагою до шин для складних дорожніх умов. Завдяки шведському походженню бренда та орієнтації на відповідну цільову аудиторію, шини Gislaved відповідають вимогам Скандинавії. Тому вони пройдуть будь-яку перевірку якості і справляються з будь-якими погодними умовами. Компанія Gislaved посилює свою ведучу позицію за рахунок розробки шин нового, вдосконаленого дизайну для легкових автомобілів, автомобілів класу позашляховиків та автофургонів.

Gislaved
EURO*FROST 6

EURO*FROST 6

Gislaved Euro * Frost 6 – автошини з нешипованим спрямованим протектором, які в зимових умовах експлуатації завдяки майстерному об’єднанню інноваційних технологій і високих зчіпних можливостей на льоду і снігу стануть надійним партнером для власників не тільки легкових автомобілів, але і транспортних засобів класу SUV. Модель 2017 року, також характеризується відмінною керованістю на сухій поверхні.

EURO*FROST 5

EURO*FROST 5

Зимові шини Gislaved Euro Frost 5 забезпечать комфортне пересування не тільки по сухій поверхні, але також на снігу і льоду. Вони оптимально підходять для автомобілів середнього класу, компакт класу і позашляховиків. Дані покришки впевнено себе почувають в широкому діапазоні кліматичних умов, гарантуючи високу курсову стійкість.

SOFT*FROST 200

SOFT*FROST 200

Gislaved Soft * Frost 200 – асиметричні нешиповані шини призначені для високопродуктивних легкових автомобілів середнього класу і міських позашляховиків. Відрізняються не тільки надійними зчіпними властивостями і чуйною керованістю, але і ефективним гальмуванням на мокрій дорозі, снігу, і навіть, як стверджує виробник, на льоду.

NORD*FROST VAN

NORD*FROST VAN

Зимові шини Gislaved оптимальний вибір при суворих умовах. Шведські шини Gislaved недарма вважаються найбільш оптимальним варіантом для експлуатації в жорстких кліматичних умовах. Шини Гиславед використовують там, де умови людині диктує погода. У Росії зимові шини Gislaved (Гиславед) найбільш популярні в Сибіру і на півночі. Адже Gislaved (Гиславед) спеціально розроблені для суворих умов, тому замети і бездоріжжя є для них рідною стихією.

NORD*FROST 200

NORD*FROST 200

Чудове зчеплення на льоду.

Інноваційна технологія. Чудовий ефект.

– Відмінне зчеплення на льоду за рахунок шипів нового типу.
– Короткий гальмівний шлях на зледенілих дорогах.
– Ідеальна передача зусилля.

EURO*FROST VAN

EURO*FROST VAN

Нешиповані шини Gislaved EURO FROST VAN призначені для витривалих мікроавтобусів і мінівенів, експлуатованих здебільшого в міських умовах. Ці зимові покришки випускаються в п’ятнадцятому і шістнадцятому діаметрах.

Шини EURO FROST VAN володіють наступними ключовими показниками:

– коротким гальмівним шляхом на снігу;
– поліпшеними курсовою стійкістю і керованістю на сухій дорозі;
– неперевершеною зносостійкістю;
– висока ефективність гальмування забезпечується численними прорізами на поверхні блоків.

COM*SPEED

COM*SPEED

Шина COM – для безпечного транспортування.

Надійний попутник при поїздках на короткі і довгі дистанції в будь-яких погодних умовах, навіть при перевезенні важких вантажів.

– Поліпшені характеристики керованості навіть при перевезенні важких вантажів
– Збільшені ходимость і економічність
– Знижений рівень шуму

ULTRA*SPEED

ULTRA*SPEED

ULTRA – до 300 км / ч.

Поєднує оптимальні характеристики керованості і ходимості.
– Оптимальна керованість і стійкість в поворотах на сухих дорогах
– Збільшена ходимість і тривалий термін служби шини
– Знижений рівень шуму для підвищеного комфорту під час руху

URBAN*SPEED

URBAN*SPEED

Шина URBAN – для міських та загородних умов.

Завдяки гарним різнобічним властивостям шини Urban * Speed зарекомендували себе в якості універсального та надійного партнера.

– Покращені характеристики керування
– Збільшена ходимість і тривалий термін служби шин
– Спокійне і комфортне водіння