Розширена гарантія
від

При купівлі комплекту шин Lassa в одному з сертифікованих центрів, ви маєте право протягом року безкоштовно відремонтувати шину, яка дістала пошкодження в ході експлуатації

Купівля та реєстрація

Купівля шин Lassa
Ми є провідною фірмою, надаючи своїм клієнтам якість та цінність виробу. Всі наші професіонали мають понад 5 років юридичного досвіду. Нам подобається те, що ми робимо.
1
Дзвінок з колл-центру
Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання. Ви можете зателефонувати нам у вихідні та вночі. Також ви можете відвідати наш офіс для особистої консультації.
2
SMS підтвердження
Наша компанія працює за принципом індивідуального підходу до кожного клієнта. Цей метод дозволяє нам досягти успіху у вирішенні проблем усіх рівнів.
3

У разі пошкодження

Пошкодження

Ви пошкодили шину
Повний список гарантійних пошкоджень

Сторінка гарантії

Відвідайте сторінку гарантії і зафіксуйте пошкодження

Сервісна станція

Знайдіть найближчу сервісну станцію

Ремонт

Після проведення технічного огляду і фіксації пошкодження, вам відремонтують шину по гарантії

Умови і правила гарантії

 1. Гарантія поширюється на автомобільні шини ТМ Lassa, призначені для експлуатації на легкових автомобілях і позашляховиках, спорядженої масою до 3,5 тонн. На шини, призначені для експлуатації на автомобілях комерційного класу, гарантія не поширюється.

 

 1. Термін гарантії – два роки. 
 2. Гарантія поширюється на автомобільні шини, залишкова глибина протектора яких має не менше 4 (чотирьох) міліметрів. 
 3. При виявленні браку при шиномонтажі, повернення грошових коштів або заміна шин на інші, здійснюється дилером, у якого була здійснена купівля , за умови відсутності механічних пошкоджень, нанесених під час шиномонтажу. 
 4. Гарантія діє в разі проколу, порізу протекторної частини і здійснюється, тільки якщо діаметр пошкодження не більше 5 (п’яти) міліметрів. 
 5. За умовами гарантії, ремонт шин здійснюється відповідно до сезону експлуатації шин. Літні шини з 15.03 до 15.10 (в перший і другий рік експлуатації), зимові шини з 15.10 до 15.03 (також в перший і другий рік експлуатації). 
 6. Гарантія на заводський брак поширюється на шини, залишкова глибина протектора яких не нижче 1,6 мм (індикатора зносу), і датою покупки не старше п’яти років. 
 7. Для визначення причини виникнення заводського дефекту, шина може бути вилучена на термін необхідний для проведення експертизи. Якщо результат експертизи підтвердить наявність заводського браку, шина підлягає заміні по гарантії.
 1. При купівлі шин ТМ Lassa у офіційного дилера, здійснюється автоматична реєстрація на сайті компанії ТОВ «Асканія Авто». Покупець, отримавши пароль від особистого кабінету, повинен зайти в нього і активувати гарантію на придбані шини. 
 2. При настанні гарантійного випадку, необхідно звернутися до сертифікованого шинному центру (перелік сертифікованих центрів можна знайти в особистому кабінеті).
 1. Виявлено такі пошкодження шин: злам каркаса, розрив, осипання, оплавлення внутрішнього герметизуючого шару, що утворився в результаті експлуатації шин із заниженим тиском і (або) експлуатація шини після повної втрати тиску. 
 2. Експлуатація шин не по сезону (зимові, літні). 
 3. Пошкодження в результаті неправильного зберігання або отримані в результаті впливу паливно-мастильних матеріалів, хімікатів, вогню. 
 4. Пошкодження в результаті ДТП, завдані елементами кузова або підвіски автомобіля. 
 5. Пошкодження від нерівномірного зносу протектора, радіального або осьового биття шин. 
 6. Пошкодження умисного характеру – акти вандалізму з боку покупця, третіх осіб, дій правоохоронних органів, спрямованих на примусову зупинку транспортного засобу або в результаті неякісного шиномонтажу. 
 7. Пошкодження, отримані в результаті стихійного лиха (повені, землетруси, ураган).

 

 1. Гарантія не поширюється на пошкодження боковини: розрив, здуття, грижа, поріз, розшарування; ушкодження плечової зони, бортового кільця. Такого роду ушкодження можуть розглядатися по гарантії від заводського браку. 
 2. Невідповідність дійсності даних, зазначених у гарантійному талоні. 
 3. Невідповідність розміру шин, індексу навантаження та індексу швидкості, рекомендованих для даного автомобіля. 
 4. Шини експлуатувалися з невідповідним внутрішнім тиском (занадто низький або високий). 
 5. На втрату шипів. 
 6. Пошкодження автомобільних шин внаслідок експлуатації ТЗ в екстремальному режимі: спорт, дрифтинг, слалом (нерівномірний знос протектора по колу автомобільної шини) та ін. 
 7. Шина експлуатувалася не за призначенням