Federal

Компанія Federal Tire була заснована на Тайвані в 1954 році. Через кілька років було покладено початок довгострокового науково-технічного співробітництва з Bridgestone Corporation (з 1960 по 1979 рік), по завершенні якого взамодействия почалося з концерном Sumitomo Rubber Industries, співвласником бренду Dunlop (з 1981 по 2000 рік). Цей досвід дозволив Федерал оволодіти багатьма необхідними навичками і ноу-хау у виробництві шин під власним брендом – Federal. На сьогоднішній день компанія має широку і стійку дистриб’юторську мережу – понад 120 доларів в 80-ти з гаком країнах. Високотехнологічне виробництво, сучасний дизайн, найсуворіший контроль якості і високі стандарти безпеки дозволяють Федерал успішно розвивати інноваційні та високоякісні шини практично всіх типів: пасажирські, позашляхові, комерційні, UHP шини.

Federal
HIMALAYA WS2

HIMALAYA WS2

Пересічні головні канавки забезпечують зацеп на снігу / льоду, поліпшують прохідність на засніжених дорогах.
V- образні канавки поліпшують жорсткість конструкції протектора, запобігають нерівномірному спрацьовуванню при підвищених навантаженнях.
Комп’ютерні симуляції різних сполучень ділянок протектора дали комбінацію з хорошою поворачиваемостью і зменшеною гучністю на снігу і льоду.
Широке центральне ребро допомагає видаляти воду з плями контакту.

Himalaya SUV

Himalaya SUV

Himalaya SUV – зимова шина від Federal для серйозної роботи в зимових умовах. Шина розроблена спеціально для споживачів з країн СНД, Північної та Східної Європи, Канади і північних штатів США.

GLACIER GC01

GLACIER GC01

Glacier GC01 призначений для комерційного транспорту з оптимальним балансом економії палива, довговічністю і надійністю на засніжених і крижаних дорогах.

FORMOZA AZ01

FORMOZA AZ01

Нова асиметрична легкова шина від Federal, відмінні характеристики в поєднанні з безпрецедентно низьким рівнем шуму і хорошим зчепленням з мокрою поверхнею. AZ01 – результат масштабних тестів та інженерних вишукувань і рішень в області складів, малюнків протектора, які спрямовані на досягнення найкращої комбінації робочих якостей, комфорту, безпеки та ефективності.

Formoza GIO

Formoza GIO

Formoza GIO – це пасажирська радіальна шина, яка призначена для різних дорожніх умов, внутрішні канавки на плечах шин і рівномірно розподілені по шині канавки створені для зниження рівня шуму, спеціальний склад гуми поліпшує зчеплення з дорогою, а новий дизайн протектора запобігає нерівномірний знос. Головні характеристики цієї шини: висока керованість, низький рівень шуму і економія витрат на бензин.

Couragia F/X

Couragia F/X

Головною метою розробки Couragia F / X було соответствования лінійки продукції трьом В – Висока потужність автомобілів), Високий центр ваги і висока підвіска. Асиметричний протектор, внутрішня і зовнішня частина якого несуть різний функціонал, відмінний дизайн – все це несе в собі задоволення від водіння завдяки маневреності, комфорту і тиші для водіїв і пасажирів.

Couargia XUV

Couargia XUV

Нова турінгових шина для прокатників і кросоверів з неперевершеною стабільністю, комфортом і новими технологіями.

Couragia M / T

Couragia M / T

Всесезонні шини Federal Couragia M / T розроблені для позашляховиків, які експлуатуються переважно в умовах бездоріжжя. За численними відгуками як фахівців, так і пересічних користувачів дана модель – це одна з найефективніших шин для руху поза асфальтованими дорогами. Гума не призначена для інтенсивного руху по асфальту, оскільки грубе асфальтне покриття стирається малюнок протектора всього за кілька сезонів.