Компанія Federal Tire була заснована на Тайвані в 1954 році. Через кілька років було покладено початок довгострокового науково-технічного співробітництва з Bridgestone Corporation (з 1960 по 1979 рік), по завершенні якого почалася взаємодія з концерном Sumitomo Rubber Industries, співвласником бренду Dunlop (з 1981 по 2000 рік). Цей досвід дозволив Federal оволодіти багатьма необхідними навичками і ноу-хау у виробництві шин під власним брендом – Federal. На сьогоднішній день компанія має широку і стійку дистриб’юторську мережу – понад 120 доларів в 80-ти з гаком країнах. Високотехнологічне виробництво, сучасний дизайн, найсуворіший контроль якості і високі стандарти безпеки дозволяють Федерал успішно розвивати інноваційні та високоякісні шини практично всіх типів: пасажирські, позашляхові, комерційні, UHP шини.

HIMALAYA WS2

HIMALAYA WS2

Пересічні головні канавки забезпечують зачіп на снігу / льоду, поліпшують прохідність на засніжених дорогах.

V- образні канавки поліпшують жорсткість конструкції протектора, запобігають нерівномірному спрацьовуванню при підвищених навантаженнях.

Комп’ютерні симуляції різних сполучень ділянок протектора дали комбінацію з хорошого повертання і зменшеною гучністю на снігу і льоду.

Широке центральне ребро допомагає видаляти воду з плями контакту.

HIMALAYA SUV

HIMALAYA SUV

Himalaya SUV – зимова шина від Federal для серйозної роботи в зимових умовах. Шина розроблена спеціально для споживачів з країн СНД, Північної та Східної Європи, Канади і північних штатів США.

GLACIER GC01

GLACIER GC01

Glacier GC01 призначений для комерційного транспорту з оптимальним балансом економії палива, довговічністю і надійністю на засніжених і крижаних дорогах.

Наші бренды