Blacklion  – це високоякісна марка шин, що виробляються на потужностях заводів компанії JINYU Tire Group Co., LTD, заснованої в 1995 році. Завдяки інноваційним дослідженням і випробуванням Blacklion пропонує нові розробки в шинному виробництві, просуваючи стандарти безпеки та продуктивності, пристосовані до конкретних умов руху.

Шини Blacklion BD175

BD175

Blacklion BD175 – шини призначені для установки на привідну вісь. Мають поглиблений протектор із агресивним малюнком (шашка, ялинка) для запобігання пробуксовки колеса та кращого зчеплення на асфальті, бездоріжжі, чи в кар’єрі.

Призначення: привідна

Переваги: відмінне зчеплення з дорогою, висока зносостійкість, опір розривам протектора

BD280

BD280 – шина, що встановлюється на привідну вісь вантажівок. Завдяки глибокому міцному протектору, чудово показує себе на бездоріжжі та на дорогах з пошкодженим покриттям, забезпечуючи відмінне зчеплення та стійкість. Вирізняється своєю міцністю та значною стійкістю до пошкоджень. 

Призначення: привідна

Переваги: відмінне зчеплення з дорогою, висока зносостійкість, опір розривам протектора

Шини Blacklion BD280
Шини Blacklion BT160

BT160

Магістральна шина BT160 призначена для встановлення на причіпну, а також, на кермову вісь. Чудова зносостійкість і гнучкий гумовий склад роблять цю шину ідеальною для вантажівок із середнім і дальнім пробігом. Спеціальна гумова суміш сприяє рівномірному зносу шин, а міцна і зносостійка боковина захищає корпус від пошкоджень, забезпечуючи збільшений термін служби.

Призначення: причіпна, кермова

Переваги: зносостійкість, міцна боковина, стабільність на високій швидкості, низький рівень шуму

BT165

Регіональна кермова шина Blacklion BT165 вирізняється широким малюнком протектора з 5 ребрами, що забезпечує точне управління і відмінну стійкість. Широкі кільцеві канавки ефективно відводять воду із зони протектора, забезпечуючи виняткове зчеплення на мокрій дорозі. BT165 ідеально підходить для використання в регіонах, а також на шосе.

Призначення: кермова, причіпна

Переваги: зносостійкість, тривалий термін служби, економічна та екологічна, відмінна “ціна-якість”

Шини Blacklion BT165
Шини Blacklion BT180

BT180

Blacklion BT180 – шина призначена для установки на причіпну вісь. Дуже глибокий і широкий протектор забезпечує довге життя та відмінний відвід води протягом усього терміну служби шини.
Новітня технологія армованого компаунда, забезпечує кращу продуктивність, більшу довговічність і підвищений опір розриву.
У всіх 4 зиґзаґоподібних канавках чудово реалізований відвід камінців, що перешкоджає їх утриманню в протекторній зоні.

Призначення: причіпна

Переваги: зносостійкість, тривалий термін служби, стабільність на високій швидкості, низький рівень шуму

BLR01

Blacklion BLR01 – це універсальна шина, що підходить як для асфальтованих доріг, так і для бездоріжжя.
Зигзагоподібні ребра чудово відводять каміння з протектора, а 
глибокі плечові канавки забезпечують відмінне зчеплення. Шина характеризується хорошою стійкістю до сколів та довгим терміном служби протектора.

Призначення: причіпна

Переваги: зносостійкість, тривалий термін служби, низький рівень шуму

Шини Blacklion BLR01