Blacklion  – це високоякісна марка шин, що виробляється на потужностях заводів компанії JINYU Tire Group Co., LTD, заснованої в 1995 році. Завдяки інноваційним дослідженням і випробуванням Blacklion пропонує нові розробки в шинному виробництві, просуваючи стандарти безпеки та продуктивності, пристосовані до конкретних умов руху.

BD175 Blacklion

BD175

Шини призначені до установки на привідну вісь. Мають поглиблений протектор, а також більш агресивний малюнок (шашка, ялинка) для запобігання пробуксовки колеса і кращого зчеплення на асфальті, бездоріжжя, кар’єрі).

BT160 Blacklion

BT160

Спеціально розроблена для забезпечення збільшеного терміну служби протектора та виключної вартості.Чудова зносостійкість і гнучкий гумовий склад роблять цю шину ідеальною для вантажівок із середнім і дальнім пробігом.

 

 

BD280 Blacklion

ВТ280

Шина призначена для установки на привідну вісь. Дизайн з направленим малюнком, що забезпечує чудовий дренаж і керованість. Спеціально розроблена конструкція боковини підсилює несучу здатність, оптимізує розподіл тиску і забезпечує більш високу несучу здатність. Міцний верхній шар забезпечує чудовий захист від проколів.